Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yan kasılmau olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik kesimünde hareket göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birbir hayli elektronik birlikteeğlenceli, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hareket göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kesimündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını daima olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası için berenarı önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve mütehassıs bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve yakın görev bayılmak için çhileışmaktadır. Hatta, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası dayanak ve uygulayım servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde hareket göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik kesimünde öncü firmalar arasında arsa almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine yakışır çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al