Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çısoy bir Ilim Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çısoy en kebir miktarda ilaç karınerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu kebir adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği düzı büyültmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun bilgelik kepezarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen kellearı demeında ülkesini kalıcı simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kellevurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında daha çok doğruluk bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında önem edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam ortada en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde kalburüstü çalışmalere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse dahi katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay bulunmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık geçmişine kebir bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (cephe hasiyet) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı alınmıştır. Bütün çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birşu denli şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda önem almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak çalışmaler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cepheıkların geçmesi karınin belirli bir hengâmı beklesek dahi bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile karınerisinden zahmetsiz bir halde terapi edebilmek karınin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsî çalışmalev bozukluğunu da terapi etmek karınin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış acıe karşı mukavemetli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kellevurularının 2000 adetine yakının hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı çalışmaleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri ev istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en hakikat katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da kebir vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde önem düz vesair marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir miktarda farmasötik dahiabat patentinin hak sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çdüzenışmalarını kalıcı genişleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşu denli posta Türkiye Senenin Ilim Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil diyar dışında kısaca global anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulduğu farklı çareların karşılığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile alay malay kalburüstü çalışmalere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı çalışmae yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birşu denli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda önem düz bir zer sahası ile alay malay kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğçalışmaikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı boy bos veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak çalışmatiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada gözlerine önem verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir eklenmiş boy bos sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf malzeme dokumasındaki havailuklar sayesinde faik derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine yarar rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada önem düz detaylara için antrparantez, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al