Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir anonsör üzerinde, sunucunun bant hoşgörülüliği ve fiziki gücüne için şu denli skorda hosting barındırılabilir, söylenti gelimi ortalama bir ev bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant hoşgörülüliği ya da seyrüsefer, eğer var ise çarpıcılık ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher demetlı olarak sizin alınlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera teslim etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu bakım sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir ayrım size ilgili bir limit dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavele bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna demetlı olarak bant hoşgörülüliği ve çarpıcılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden memba paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız memba CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al