MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama günlük yüzlerce sayaç dinlenerek yan suretünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde il dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce alay ettiriyor. Eserin bu denli yüksek olduğu bilinmiş olduğu için uygulama ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren uygulama sahiden görülmeye değer. İnternet sitesi tamamen hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi devamlı vüruttirilmekte ve kullanıma elan makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde özümleme edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız gün uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında sahiden kılıklı bir iş çıkarıp insanlara en bol şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al