“Official” kelimesi İngilizce asıllı bir söz olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “misyon” yahut “iş” valörına gelir. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda el ve hükümet davranışlerinde kullanılırdı.

Vasat Çağ süresince, “official” kelimesi, hükümet yahut kilise tarafından atanmış bir görevliyi tarif etmek karınin kullanılmaya mirlandı. Bu görevliler, örneğin talih daireleri yahut kiliselerde çeşitli davranışlerle mesuliyetli olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi elan geniş anlamlar kazandı ve resmi yahut salahiyettar bir konumda bulunan herhangi bir kişdobra tarif etmek karınin kullanılmaya mirlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi ekseri hükümet, spor yahut iş dünyası kadar resmi bir konumda bulunan kişmüterakki yahut kurumları tarif etmek karınin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, söz resmi yahut salahiyettar bir konumda bulunan herhangi bir kişdobra tarif etmek karınin kullanılmaya mirlamıştır.

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al