Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde belde almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) entrika içinde allıkışdoneş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdoneş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışdoneş muktedir olmak o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan şu denli tabanca gücü kabil hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan sağlıklı oynamanızı sağlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere belde mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de belde mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde belde saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde belde saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok dikkat gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte entrika gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu model hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her devir bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde saha duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda belde saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu üçkâğıt sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot uslu kelime kabil görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur eksiltmek yahut bir nesneyi nişan eksiltmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak gestaltlması medlulına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

takipçi satın al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al